vahidmosavi

مشکل سوال و پرسش در گروه تلگرام

8 ارسال در این موضوع

مدیر محترم با سلام  بنده فقط ی سوال  تو گروه پرسیدم که اونم بعدش رجوع کردم به انجمن باش ایرادی نداره من رو حذف کنید از گروه تلگرام ولی فقط من یکی نیستم سوال میپرسم گروه رو چک کنید مثل من زیاد هستن و حالا چرا شما فقط به من گیر دادی نمیدونم باشه چشم ما به قوانین احترام میگذاریم و صبر میکنیم ولی باز میگم و سری های بعد هم میگم و تشکر هم میکنم از مدیران و پشتیبانان محترم انجمن در کل انجمن خوبی داریم ولی یک هفته کاسبی ما تخته شد

6 پسندیدن این

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
7 minutes قبل , vahidmosavi گفت:

مدیر محترم با سلام  بنده فقط ی سوال  تو گروه پرسیدم که اونم بعدش رجوع کردم به انجمن باش ایرادی نداره من رو حذف کنید از گروه تلگرام ولی فقط من یکی نیستم سوال میپرسم گروه رو چک کنید مثل من زیاد هستن و حالا چرا شما فقط به من گیر دادی نمیدونم باشه چشم ما به قوانین احترام میگذاریم و صبر میکنیم ولی باز میگم و سری های بعد هم میگم و تشکر هم میکنم از مدیران و پشتیبانان محترم انجمن در کل انجمن خوبی داریم ولی یک هفته کاسبی ما تخته شد

درود بر شما

جناب موسوی عزیز قوانین گروه تلگرام چندین بار شرح داده شده در گروه تلگرام فقط سوال جواب در حد بلی و خیر در خدمت شما هستیم 

اموزشها و سوالات تخصصی فقط در انجمن

شما یک هفته انجمن  را امتحان کنید خواهید فهمید ک تمامی مدیران و پشتیبانان بصورت کامل و تمام وقت در خدمت شما هستند تا مشکل شما حل شود

6 پسندیدن این

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من قبول دارم انجمن عالیه و گاهی اوقات  میشه مشتری عجله داره و یا همکار هستن که باید سریعتر  جوابگو باشیم ممکنه سوال در انجمن  جوابش طول بکشه که این گاهی اوقات جالب نیست و چندبار من انجمن چیزی پرسیدم یا درخواست دادم ولی یا جوابی نداده یا دیر بود که دیگه. مشتری رفته بود ولی خدایی گروه رو چک کنید میبینید خیلی ها خیلی سوالات دیگه هم دارن تو انجمن فقط من نیستم

5 پسندیدن این

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
4 minutes قبل , vahidmosavi گفت:

من قبول دارم انجمن عالیه و گاهی اوقات  میشه مشتری عجله داره و یا همکار هستن که باید سریعتر  جوابگو باشیم ممکنه سوال در انجمن  جوابش طول بکشه که این گاهی اوقات جالب نیست و چندبار من انجمن چیزی پرسیدم یا درخواست دادم ولی یا جوابی نداده یا دیر بود که دیگه. مشتری رفته بود ولی خدایی گروه رو چک کنید میبینید خیلی ها خیلی سوالات دیگه هم دارن تو انجمن فقط من نیستم

امنیت گروه تلگرام بسار پاینه ومدیران تصمیم گرفتند از این پس فقط موارد فوری جواب داده میشود 

و در انجمن کافیه سوال خودتون رو مطرح کنید در سریع ترین زمان جواب خود را خواهید گرفت

5 پسندیدن این

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مهندس حالا ی وساطت کن شما

5 پسندیدن این

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

درود بر شما دوست عزیز

با توجه به تصمیم تیم مدیریت قرار است تغییراتی را در گروه تلگرام ایجاد نماییم.

لذا از قبل نیز به شخص شما توصیه شده بود سوالاتتون را داخل انجمن مطرح نمایید

متاسفانه اموزش هایی که داخل گروه ارسال کردیم بسیار فوری پخش شده و دیگر امکان اموزش در گروه به صلاح انجمن نیست.

انشالله پس از یک هفته به بنده پیام دهید تا اضافه کنم

موفق باشد

7 پسندیدن این

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ما راضی به ضرر کاری شما نیستیم و با هماهنگی مدیران مسدودیت شما  زودتر از موعد رفع گردید

خواهشا رعایت موارد فوق الذکر رو برای خود الزامی بدانید

موفق باشید همکار عزیز:6:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با تشکر از علی اقا بسته شد 

4 پسندیدن این

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.